Lezingen

Een lezing van Kroontours is een inspirerende ervaring, een onderdompeling in tijd en vrouw. Geboeid op het puntje van de stoel, luisterend naar vergeten verhalen en verrassende wendingen via vrolijke anekdotes en gevaarlijke taferelen, ben je even daar.

Krachtige vrouwen
Je maakt kennis met een bont gezelschap van vrouwen uit verschillende eeuwen, delen van ons land, achtergronden en levenswijzen.

5 Amsterdamse vrouwen
Ze zijn doorzetters, creatief of punctueel, verzorgend en strijdend tegelijk. Ze gaan echt hun eigen weg en nemen hun omgeving daarin mee.

4 Haagse vrouwen
Je maakt kennis met deze vrouwen uit de Hofstad die een eigenzinnige achtergrond hebben en ze hebben nadrukkelijk hun sporen in de stad nagelaten.

8 Vrouwen uit Noord-Holland
Behalve in de stad hebben vrouwen ook in de provincie hun stempel gedrukt. In deze lezing kom je erachter welke rol zij speel-den in hun regio of zelfs ons land.

Lezingen op maat
Wil je, in samenspraak, kunnen bepalen welke vrouwen tijdens de lezing aan bod komen? De verhalen van deze vrouwen kunnen dan naadloos aansluiten op jullie dagprogramma.

Wat kun je verwachten?
- Een bloemlezing op vrouwen uit het verleden
- Verrassend nieuwe feitjes, wetenswaardigheden en humor over vrouwen die je al dacht te kennen.
- Een caleidoscoop van bekende en vergeten vrouwen die op hun eigen manier een stempel hebben gedrukt op de geschiedenis.
- Een heuse mix van feiten, gebeurtenissen, human interest en persoonlijke details.
- Inbedding in de geschiedenis zoals we die kennen en ontdekking van nieuwe perspectieven.
- De vrouw van toen in beeld, een spiegel voor de vrouw nu.
- Een inkijkje in verschillende manieren waarop je een doel kunt bereiken, ook alles tegenzit. Een helder, inspirerend, verstaanbaar en levendig verhaal. Stof tot nadenken en napraten.
Praktische informatie
Een lezing duurt ongeveer 1,5 uur. Een pauze halverwege is prettig. Voor non-profit organisaties is het tarief 145,20 en exclusief eventuele OV-reiskosten vanuit Amsterdam. Voor profit organisaties is het tarief 200 euro exclusief btw en eventuele OV-reiskosten vanuit Amsterdam Naast de hierboven beschreven lezingen is het ook mogelijk om een lezing op maat te boeken. De prijs daarvan is op aanvraag. De lezingen kunnen door heel Nederland gegeven worden. De locatie dient de beschikking te hebben over een beamer en een scherm voor het vertonen van afbeeldingen.

Voor internationale Vrouwendag was ik specifiek op zoek naar een Lezing over vrouwen. Via Google kwam ik bij Yvonne terecht die een lezing over 5 Amsterdamse vrouwen aanbood, een perfecte match! Het contact per mail verliep heel erg vlot en prettig. Yvonne dacht ook mee wat betreft aanbod en duur van de lezing, dat is zeker van belang voor onze ouderen doelgroep in het verpleegtehuis.
Wat zeggen anderen over Kroontours?
De bewoners waren zéér enthousiast over de lezing en de manier waarop Yvonne de lezing bracht. Er werd aandachtig geluisterd en actief gereageerd op de informatie die tot hen kwam. Veel herkenning en bewondering voor de 5 Amsterdamse Vrouwen.
Er werd mij op het hart gedrukt dat Yvonne toch zeer zeker nog eens langs moest komen om een interessante lezing te geven!
Eva Stoop – Welzijnscoördinator verpleeghuis Vreugdehof Amsterdam –
Vraag hier meer informatie aan over de diverse tours en lezingen

Contact
+31 (0)6-23934932
yvonne@kroontours.nl